Väljalennu linn
Riik
Kuhu me läheme?
Väljalennu periood
30.05.2023
Valige endale sobiv väljalennu aeg
Конец периода1
ööd
al. 7 ööd
al.
Piirkond:
Hotelli klass:
Valitud variante: kõik
Toitlustus hotellis:
Hotell:
Hind ühe inimese kohta:
-
0
> 500.00
Liik:
Sorteerin:

Mis on kuum pakkumine? See on reis, mis tuleb kohe osta. See ilmub, kui keegi on ootamatult loobunud broneeringust või hotell pakub järsku soodustust. Tõepoolest võib sellise pakkumise hind olla tunduvalt madalam tavahinnast ja see näib olevat pluss. Kuid on olemas ka mündi tagumine pool.

Мiinused

Kuumad reisid ilmuvad päev või paar enne väljumist. Seetõttu tuleb nende ostmisel tasuda kogu summa kohe ja aega mõelda pole.

Hotelli valida ei saa, sest pakkumine on seotud kindla hotelliga.

Puhkusereisi pikkus ja väljumisaeg on ainult ühe variandina.

„Hallide“ passide omanikel ei ole mõtet oodata sooduspakkumisi teatud piirkondadesse, näiteks Egiptusesse, sest viisa vormistamine kestab päris kaua ja selle saamise garantiid pole.

Kuuma pakkumise ostmisel ei jää aega „kindlustuseks lennu ärajäämise puhul“.

Üldiselt on meie reisikorraldajad ju pikka aega ja pidevalt korraldanud kampaaniat puhkuste eelplaneerimiseks – seda nimetatakse varajaseks broneerimissüsteemiks.

Turistidele on see eeliseks peamiselt seetõttu, et saab väga mõistlike hindadega valida hotelli, mis kõrghooajal võib üldjuhul müügilt kaduda. Varasemate broneeringute korral kohaldatakse ka väga kliendilojaalset võimalust turismipaketi eest maksta. See lähenemine sobib ka reisikorraldajatele: see pakub täiendavat võimalust korrigeerida hotellide ja lennukite täituvust ning vajadusel muuta programme.

Seega ei tasu kuumi pakkumisi osta?

Tasub ikka. Need on kahtlemata odavamad ja saab märkimisväärselt kokku hoida. See on hea lahendus, kui te teate kõiki miinuseid, kaalute neid ja otsustate, et olete raskusteks valmis.

Kas siin on ainult kuumad pakkumised?

Tõesti on meie saidi selles jaotises pakkumised optimaalse hinnaga. Samuti on siin kuumad viimase hetke pakkumised ja varase broneeringu allahindlused. Seepärast nimetatakse seda jaotist „Parimad pakkumised“.

Kui teil on küsimusi või kahtlusi, võtke ühendust meie töötajatega. Saatke meile e-kiri, helistage telefoni või Skype’i teel, külastage kontorit. Me oleme alati hea meelega valmis teid aitama.